Om oss

Vi på Maskin & Fritidssenteret er stolte av å være en bred leverandør innen mange segmenter.

Alt ifra  båter, skogsutstyr, ATV og dekk  til et bredt utvalg av traktor- og landbruksutstyr finner du hos oss.

Her finner du det du leter etter. Om ikke skaffer vi det!

Vårt team

Richard Leikvang

Selger
Båt, utstyr, kjøretøy
91170272 Richard@mfsenteret.no

Trond Leikvang

Varmepumer/Innkjøp/båt
90070998
Trond@MFSENTERET.NO

Dag Sundet

Butikksjef,salg redskap,deler
Dag@MFSENTERET.NO

Eirik Leikvang

leder verksted,deler,
salg redskap
Eirik@MFSENTERET.NO

Robert Johnsen

Verksmester
Robert@MFSENTERET.no

Jannicke Lund Sundet

Regnskap,administrasjon
jannicke@MFSENTERET.NO

Ole Martin Sem

Verkstedslærling
Ole@MFSENTERET.NO

Lukk meny